Reiki Brno

Reiki

Reiki je inteligentní síla, která léčí potíže v tom pořadí, jak je to aktuální a s ohledem na to, jak je tělo schopno se vyrovnat s pročišťovacím procesem. Proto výsledky ne vždy bývají podle očekávání nebo okamžitě. Reiki je celostní léčitelská metoda, která léčí tělo i ducha. Tento životní styl se používá k velkému duchovnímu rozvoji. Praktikuje se také na rostliny, zvířata, situace v přítomnosti, budoucnosti a minulosti. K této metodě má přístup každý, kdo chce pomáhat sobě i planetě. Získává se procesem, kterému se říká zasvěcení a dělí se na tři stupně.

Zasvěcení

 • Stupeň 1 – Během zasvěcení do reiki energie probíhá naladěním čaker a energetických drah zasvěceného tak, aby byly přizpůsobeny pro proudění energie reiki.

Při zasvěcení nám bude naladěna pro příjem energie sedmá, šestá, pátá a čtvrtá čakra. Po zasvěcení jste schopni předávat pozitivní energii dlaněmi sobě, ostatním lidem, zvířatům, rostlinám a minerálům. Lze působit pozitivně na všechny situace. Naladěním horních čtyř čaker se může spustit očistný proces v těle, který působí na třech úrovních. Během zasvěcení se vytváří ochrana, která zamezuje přístupu disharmonických energií k příjemci i léčiteli. Schopnost léčit prostřednictvím reiki je doživotní.

 • Stupeň 2 – Do druhého stupně se zasvěcují lidé, kteří již mají zkušenost s prvním stupněm. Časový odstup mezi oběma stupni je individuální. Doporučují se minimálně dva měsíce. Zasvěcením do druhého stupně je zesílen průtok energie. Navíc jsou naladěny čakry na dlaních a ploskách nohou. Druhý stupeň nám přináší schopnost posílat reiki na dálku, do minulosti a přítomnosti, čistit prostory od negativních energií. Možnosti druhého stupně jsou všestranné.
 • Stupeň 3 – naladěním na třetí stupeň se stáváte mistrem, učitelem reiki. Zasvěcený získá zvýšení svých schopností, nastává hluboký růst a vývoj. Bez naladění a zasvěcení nelze předávat nikomu kosmickou energii. Předáváme energii vlastní a tím se vyčerpáváme.

Kurzy zasvěcení probíhají vždy od 10 do 17 h. Během semináře vysvětluji principy reiki. Prožijete si rituál zasvěcení, meditace, vyzkoušíte si proudění energie na druhých. Zasvěcení se mohou znovu nechat přesvětit, neboť kanály se během času a různých situací znečišťují a energie nemůže proudit v takovém množství, jako na začátku. Po zasvěcení jsem klientům dlouhodobě k dispozici na telefonu nebo emailem pro případné dotazy.

Terapie reiki

Reiki blahodárně působí na celý lidský organismus. Přikládáním rukou proudí energie k pacientovi, který pociťuje tuto energii různými způsoby, na různých místech. Tento příjemný zážitek blahodárně působí na celý organismus. Je to bezpečná, nenásilná metoda uzdravování na všech úrovních. Tuto metodu může přijímat každý a předává ji zasvěcený do reiki. Můžete ji používat i jako vhodnou doplňkovou metodu při lékařské péči. Doporučuje se několik terapií za sebou, minimálně jedenkrát týdně, nejméně 4 sezení. Následná léčba pokračuje dle závažnosti onemocnění, dle potřeb pacienta. Již po prvním setkání dochází ke značné úlevě a regeneraci organizmu.

Vlastnosti a schopnosti reiki

 • Harmonizuje na všech rovinách – duchovní fyzické a mentální
 • Podporuje přirozenou schopnost těla se léčit
 • Znamená prevenci nemoci
 • Vitalizuje jak tělo, tak duši klienta a léčitele
 • Obnovuje duševní rovnováhu a mentální pohodu
 • Aktivuje činnost mozkových struktur
 • Uvolňuje napětí ve svalech
 • Čistí tělo od jedů a detoxikuje
 • Přizpůsobuje se potřebám příjemce
 • Je účinná i pro zvířata a rostliny

Čakry

Čakry jsou centra vibrační energie člověka. Popisují se jako neviditelné kruhy. Mají vliv jak na tělesné zdraví člověka, tak na duševní. Pokud se například v karmické oblasti uvolní nějaká zablokovaná energie, ale příslušné čakry nebudou plně funkční, nebude se moci tato uvolněná energie v materiální rovině projevit. Totéž platí pro nemoci fyzického rázu.Čaker jsou tisíce. Podstatné pro nás je mít sedm základních, tím se dostávají do harmonie i ostatní.

Na semináři se naučíte jak léčit, harmonizovat čakry pomocí tělových svící, reiki, léčivých kamenů, cvičení, kyvadlem, zvuky tibetské mísy.